Документи на конкурс


Крок 1

Кожному студенту, що має бажання прийняти участь в програмі за кредитною мобільністю, необхідно надіслати Бакуліч Олені Олександрівні на електронну адресу: bakulich.elena@gmail.com або Харуті Віталію Сергійовичу на електронну адресу: kharuta_vitalik@ukr.net координаторам програми Еразмус+ електронну версію наступних документів:


  • CV у форматі EUROPASS;
  • Мотиваційний лист;
  • Рекомендаційний лист завідувача кафедри;
  • Сертифікат про знання англійської мови;
  • Копію диплому бакалавра;
  • Заповнену аплікаційну форму.

КРОК 2

Студент та координатор програми Еразмус+ повинні самостійно підготувати навчальний план на даний семестр, тобто Learning Agreement (Угода про навчання студента) та надіслати його електронну версію координатору програми Еразмус+ Національного транспортного університету. Список предметів для вибору з доступних для студентів програми Еразмус+ можна знайти на вебсайті Rzeszów University of Technology.

Після того необхідно, щоб координатор надіслав два оригінальних примірники Угоди про навчання з усіма вимогами (підписи, печатка університету) координатору програми Еразмус+ Національного транспортного університету.

Бакуліч Олені Олександрівні або Харуті Віталію Сергійовичу

Національний транспортний університет

вул. Омеляновича-Павленко, 1

Україна, 01010, Київ

Коли усі документи перевірено, Лист-підтвердження надсилається успішному студенту програми Еразмус+ координатором програми Еразмус+ Національного транспортного університету.


КРОК 3

Кожен студент, що прибуває по програмі Еразмус+ зобов’язаний повідомити Еразмус+ координатору Національного транспортного університету детальну інформацію щодо їхнього прибуття (дата, час і місце), надсилаючи електронною поштою Листок прибуття координатору Еразмус+ Національного транспортного університету щонайменше за п’ять днів до запланованого прибуття.


Аплікаційна форма студента

Мотиваційний лист

CV (резюме) – Англійською мовою

Рекомендаційний лист

Сертифікат про рівень володіння англійською мовою